Obec Březová

Úřad

Májové odpoledne s Mikroregionem Hořovicko

Mikroregion Hořovicko, jehož členem je i obec Březová, pořádá v neděli 26. 5. 2019 od 14 hod. Májové odpoledne. Podrobné informace jsou na přiloženém plakátu.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
majove-odpoledne-mikroregion-horovicko.jpg 208.3 Kb

Pohádkový les

Obec Březová pořádá dne 1. 6. 2019 na Den dětí tradiční Pohádkový les. Začátek trasy jako obvykle v zahradě Mateřské školy. Na každého dětského účastníka, který se nebude bát pohádkových postav, čekají drobné odměny. Pohádkový les bude zakončen táborákem s oblíbeným opekáním buřtů. Těšíme se na velkou účast.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
pohadkovy-les414039084.jpg 273 Kb

Setkání Březových

XXVIII. setkání měst a obcí se společným názvem Březová - Brezová se letos uskuteční 27. července 2019 v Úmoníně u Kutné Hory (Obec Úmonín má místní část Březová). V rámci setkání budou probíhat soutěže ve volejbalu, nohejbalu, fotbalu, šipkách a soutěže hasičů. Každá obec může do jednotlivých disciplín přihlásit pouze jedno soutěžní družstvo. Zájemci o účast na setkání, nechť kontaktují místostarostku Gabrielu Rešl (733 507 909), případně ať se dostaví v úřední dny na Obecní úřad, a to do 30. 4. 2019. POKUD SE PŘIHLÁSÍ DOSTATEČNÝ POČET ZÁJEMCŮ, BUDE ZAŘÍZENA AUTOBUSOVÁ DOPRAVA.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
pozvanka-na-xxvii.rocnik-setkani.pdf 103.4 Kb
zakladni-informace.pdf 51.6 Kb

Kominické služby

Kominictví Wimík bude dne 13. 6. 2019 provádět v obci Březová kontrolu spalinové cesty a čištění komínového průduchu. Zájemci o tyto služby a o čistší životní prostředí v Březové, nechť se hlásí na Obecním úřadě, a to do 10. 6. 2019. Bližší informace jsou v přiloženém letáčku.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
kominictvi.jpg 2921.8 Kb

Ukliďme Česko, ukliďme Březovou

V sobotu 6. dubna se obec Březová zapojila do celorepublikové akce Ukliďme Česko. Akce se zúčastnilo 22 občanů obce, kteří během tří hodin nasbírali 0,5 tuny nejrůznějšího odpadu (pet lahve, pneumatiky, koberce, elektrické kabely, televizor, apod.). Děkujeme všem dobrovolníkům za účast!!!

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
uklidme-cesko-vysledek-1-.jpg 3944.2 Kb

Prodej dřeva formou samovýroby

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
samovyroba.pdf 137 Kb

Výzvy MAS Karlštejnsko

Místní akční skupina Karlštejnsko, do které územně spadá i obec Březová, upozorňuje na vyhlášené výzvy k předkládání žádostí o dotaci. Mezi podporované příjemce patří v rámci Programu rozvoje venkova i zemědělští podnikatelé nebo drobní podnikatelé na venkově. Bližší informace na adrese http://www.karlstejnskomas.cz/?page=vyzvy-prv


Daň z nemovitosti - revize katastru nemovitostí

Finanční úřad pro Středočeský kraj, územní pracoviště v Hořovicích upozorňuje na revizi katastru nemovitostí provedenou v roce 2018. Více informací viz příloha.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
dan-z-nemovitosti-revize-katastru.pdf 245.2 Kb