Obec Březová

Úřad

Úřední dny OÚ - státní svátky

Ve dnech 22. dubna, 1. května a 8. května bude Obecní úřad z důvodu státních svátků uzavřen.


Veřejné setkání - kanalizace a vodovod

Obec Březová pořádá dne 29. dubna 2019 od 19 hod. v Hostinci Na Zelené louce veřejné setkání obyvatel obce na téma kanalizace a vodovod. Na setkání bude přítomen zástupce firmy RISL s.r.o., která má dlouhodobé zkušenosti s realizací vodohospodářských staveb.

Všichni obyvatelé Březové jsou zváni.

 


Pohádkový les

Obec Březová plánuje na Den dětí, tj. 1. 6. 2019, uspořádat tradiční Pohádkový les. Rádi přivítáme dobrovolníky, kteří se chtějí zapojit do příprav na tuto akci (např. tvorba kostýmů, nápady na témata) nebo se chtějí aktivně účastnit přímo na jednotlivých stanovištích. V případě zájmu kontaktujte místostarostku Gabrielu Rešl (733 507 909) nebo přijďte v úřední hodiny na Obecní úřad. Děkujeme!!!


Setkání Březových

XXVIII. setkání měst a obcí se společným názvem Březová - Brezová se letos uskuteční 27. července 2019 v Úmoníně u Kutné Hory (Obec Úmonín má místní část Březová). V rámci setkání budou probíhat soutěže ve volejbalu, nohejbalu, fotbalu, šipkách a soutěže hasičů. Každá obec může do jednotlivých disciplín přihlásit pouze jedno soutěžní družstvo. Zájemci o účast na setkání, nechť kontaktují místostarostku Gabrielu Rešl (733 507 909), případně ať se dostaví v úřední dny na Obecní úřad, a to do 30. 4. 2019. POKUD SE PŘIHLÁSÍ DOSTATEČNÝ POČET ZÁJEMCŮ, BUDE ZAŘÍZENA AUTOBUSOVÁ DOPRAVA.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
pozvanka-na-xxvii.rocnik-setkani.pdf 103.4 Kb
zakladni-informace.pdf 51.6 Kb

Kominické služby

Kominictví Wimík bude dne 13. 6. 2019 provádět v obci Březová kontrolu spalinové cesty a čištění komínového průduchu. Zájemci o tyto služby a o čistší životní prostředí v Březové, nechť se hlásí na Obecním úřadě, a to do 10. 6. 2019. Bližší informace jsou v přiloženém letáčku.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
kominictvi.jpg 2921.8 Kb

Očkování psů

Hromadné očkování psů se uskuteční dne 20. dubna 2019 od 11:15 u Obecního úřadu Březová. Kombinovaná vakcína v ceně 300 Kč. Očkovat bude MVDr. Mariana Rozlozsniková.


Ukliďme Česko, ukliďme Březovou

V sobotu 6. dubna se obec Březová zapojila do celorepublikové akce Ukliďme Česko. Akce se zúčastnilo 22 občanů obce, kteří během tří hodin nasbírali 0,5 tuny nejrůznějšího odpadu (pet lahve, pneumatiky, koberce, elektrické kabely, televizor, apod.). Děkujeme všem dobrovolníkům za účast!!!

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
uklidme-cesko-vysledek-1-.jpg 3944.2 Kb

Svoz odpadů

Ve dnech 26. 4. - 29. 4. 2019 proběhne svoz velkoobjemového odpadu. Kontejner bude přistaven opět u obecního úřadu.

 


Prodej dřeva formou samovýroby

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
samovyroba.pdf 137 Kb

Výzvy MAS Karlštejnsko

Místní akční skupina Karlštejnsko, do které územně spadá i obec Březová, upozorňuje na vyhlášené výzvy k předkládání žádostí o dotaci. Mezi podporované příjemce patří v rámci Programu rozvoje venkova i zemědělští podnikatelé nebo drobní podnikatelé na venkově. Bližší informace na adrese http://www.karlstejnskomas.cz/?page=vyzvy-prv


Daň z nemovitosti - revize katastru nemovitostí

Finanční úřad pro Středočeský kraj, územní pracoviště v Hořovicích upozorňuje na revizi katastru nemovitostí provedenou v roce 2018. Více informací viz příloha.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
dan-z-nemovitosti-revize-katastru.pdf 245.2 Kb