Obec Březová

SK Březová 08

Fotbalový klub SK Březová 08 - aktuality, odkazy

 

Webové stránky

 

 

 

III. třída skupina B – Beroun                                                                     Utkání SK Březová 08

 podzim 2015

 

Kolo

 

Den, datum

 

Utkání

 

začátek

utkání

 

výsledek

utkání

Celkové

skóre

 

body

celkem

1

SO 22.08.

Lochovice - SK Březová 08

17:00

0 : 0

0 : 0

1

2

SO 29.08.

SK Březová 08 - Podluhy

14:00

2 : 0

2 : 0

4

3

SO 05.09.

Rpety SK Březová 08

17:00

1 : 5

7 : 1

7

4

SO 12.09.

SK Březová 08 – Drozdov

14:00

2 : 3

9 : 4

7

5

NE 20.09.

Běštín - SK Březová 08

14:00

3 : 0

9 : 7

7

6

SO 26.09.

SK Březová 08 – Chaloupky

13:30

1 : 3

10 : 10

7

7

SO 03.10.

Cerhovice B - SK Březová 08

16:00

1 : 0

10 : 11

7

8

SO 10.10.

SK Březová 08 - Újezd

13:00

4 : 0

14 : 11

10

9

NE 18.10.

Neumětely B - SK Březová 08

14:00

2 : 1

15 : 13

10

10

SO 24.10.

SK Březová 08 - Stašov B

11:30

5 : 1

20 : 14

13

11

NE 01.11.

Felbabka - SK Březová 08

14:00

0 : 4

24 : 14

13

12

SO 07.11.

SK Březová 08 – Hostomice B

11:00

7 : 0 

31 : 14

16

13

SO 14.11.

Libomyšl - SK Březová 08

13:30

1 : 3

34 : 15

19


III. třída skupina B – Beroun                                                                                                 Utkání SK Březová 08

 

2015

 

začátek utkání

výsledek utkání

celkové skóre

body celkem

SO 21.03.

SK Březová 08 - Běštín

12:00

3 : 0

30 : 27

21

SO 28.03.

Újezd - SK Březová 08

15:00

2 : 0

30 : 29

21

SO 11.04.

RpetySK Březová 08

16:30

3 : 0

30 : 32

21

SO 18.04.

SK Březová 08 – Hostomice B

14:00

2 : 1

32 : 33

24

SO 25.04.

Chaloupky -SK Březová 08

14:00

1 : 2

34 : 34

27

SO 02.05.

SK Březová 08 - Všeradice B

14:00

5 : 0

39 : 34

30

St 06.05.

SK Březová 08 - Cerhovice B

17:30

2 : 3

41 : 37

30

SO 09.05.

Lochovice - SK Březová 08

17:00

4 : 0

41 : 41

30

SO 16.05.

SK Březová 08 - Praskolesy

14:00

1 : 2

42 : 43

30

Ne 24.05.

Neumětely B - SK Březová 08

14:00

3 : 1

43 : 46

30

SO 30.05.

SK Březová 08 - Podluhy

14:00

1 : 3

44 : 49

30

Ne 07.06.

Broumy - SK Březová 08

17:00

4 : 2

46 : 53

30

SO 13.06.

SK Březová 08 - Felbabka

14:00

11 : 0

57 : 53

33

 

   

 

III. třída skupina B – Beroun                                                      Utkání SK Březová 08                                          Podzim   2014

 

 

začátek utkání

výsledek utkání

 

celkové skóre

body celkem

NE  24.08.

Běštín - SK Březová 08

 

2 : 1

 

1 : 2

0

SO  30.08.

SK Březová 08 - Újezd

 

1 : 2

 

2 : 4

0

SO  06.09.

Cerhovice B SK Březová 08

 

5 : 1

 

3 : 9

0

SO  13.09.

  SK Březová 08 - Rpety

14:00

1 : 2

 

4 : 11

0

SO  20.09.

Hostomice -SK Březová 08  

14:00

2 : 4

 

8 : 13

3

SO  27.09.

  SK Březová 08 - Chaloupky

13:30

4 : 1

 

12 : 14

6

NE  05.10.

Všeradice B - SK Březová 08

16:00

1 : 2

 

14 : 15

9

SO  11.10.

SK Březová 08 - Lochovice

13:00

4 : 2

 

18 : 17

12

SO  18.10.

Praskolesy – SK Březová 08

15:30

3 : 1

 

19 : 20

12

SO  25.10.

SK Březová 08 Neumětely B

11:30

5 : 1

 

24 : 21

15

SO  01.11.

Podluhy - SK Březová 08

14:00

3 : 0

 

24 : 24

15

SO  08.11.

SK Březová 08  - Broumy

11:00

2 : 3

 

26 : 27

15

SO  15.11.

Felbabka - SK Březová 08

13:30

0 : 1

 

27 : 27

18

                    Domácí utkání se hrají na hřišti ve Bzové                                                           

 

 

III. třída skupina B – Beroun                              Utkání SK Březová 08                                  jaro 2014

 

 

 

 

začátek utkání

výsledek utkání

 

celkové skóre

body celkem

SO  22.03.

SK Březová 08 - Hostomice B

12:00

2 : 2

 

52 : 29

27

NE  30.03.

Žebrák BSK Březová 08

15:00

2 : 1

 

53 : 31

27

SO  05.04.

SK Březová 08 - Lochovice

13:30

3 : 2

 

56 : 33

30

SO  12.04.

Drozdov - SK Březová 08

16:30

2 : 1

 

57 : 35

30

SO  19.04.

  SK Březová 08 - CerhoviceB

14:00

0 : 0

 

57 : 35

31

SO  26.04.

Chaloupky- SK Březová 08(hř.Komárov)

14:00

2 : 2

 

59 : 37

32

SO  03.05

SK Březová 08 - Běštín

14:00

2 : 1

 

61 : 38

35

SO  10.05.

Újezd– SK Březová 08

17:00

2 : 0

 

61 : 40

35

SO  17.05.

SK Březová 08 Neumětely B

14:00

2 : 3

 

63 : 43

35

SO  24.05.

Rpety - SK Březová 08

17:00

 

 

 

 

SO  31.05.

SK Březová 08 - Felbabka

14:00

 

 

 

 

SO  07.06.

Zaječov - SK Březová 08

17:00

 

 

 

 

SO  14.06.

SK Březová 08- Podluhy

14:00

 

 

 

 

            Domácí utkání se hrají na hřišti ve Bzové                                                      

 

 

 

Mistrovská utkání SK Březová 08 – podzim 2013

 

 

začátek utkání

výsledek utkání

 

celkové skóre

body celkem

SO  24.8.

Hostomice B  - Březová

14:00

4:5

 

5:4

3

SO  31.8.

Březová - Žebrák B

14:00

2:5

 

7:9

3

SO  7.9.

Lochovice- Březová

17:00

1:1

 

8:10

4

SO  14.9.

Březová - Drozdov

14:00

3:6

 11.

 11:16

4

SO  21.9.

Cerhovice B- Březová

16:30

3:7

7.

 18:19

 7

SO  28.9.

Březová - Chaloupky

13:30

 8:2

 

 26:21

 10

NE  6.10.

Běštín- Březová

14:00

 1:0

 

26:22

 10

SO  12.10.

Březová - Újezd

13:00

 3:0

 

29:22

13

NE  20.10.

Neumětely B- Březová

14:00

 0:4

 

33:22

16

SO  26.10.

Březová - Rpety

11:30

10:0

 

43:22

 19

SO  2.11.

Felbabka- Březová

14:00

 2:3

 

 45:25

 22

SO  9.11.

Březová - Zaječov

11:00

2:1

 

 47:26

 25

SO  16.11.

Podluhy- Březová

13:30

2:2

3.

50:27

26

Děkujeme za vzornou reprezentaci obce a gratulujeme ke krásnému 3. místu

 

  Reportáž ze zápasu proti Lochovicím na TV  Nova

http://tn.nova.cz/sport/fotbal/dalsi-fotbal/okresni-prebor.html   

 

Mistrovská utkání SK Březová 08 –  jaro 2013                                                                         III. třída skup. B

 

 

 

začátek utkání

výsledek utkání

 

celkové skóre

body celkem

SO  6.4.

Březová- Drozdov

13:30

4 : 4

 

53 : 30

26

SO  13.4.

Březová – Osek B

13:30

4 : 2

 

57 : 32

 29

NE  21.4.

Běštín - Březová

14:00

 2 : 1

 3.

 58 : 34

29

SO  27.4.

Březová - Cerhovice B

14:00

2 : 2

 

60 : 36

 30

ST  1.5. 

Březová- Felbabka

14:00

0 : 1

 3.

 60 : 37

 30

SO  4.5.

Libomyšl - Březová

17:00

 2 : 5

 

 65 : 39

 33

ST  8.5.

Zdice B - Březová

10:15

 0 : 2

3.

67 : 39

 36

SO  11.5.

Březová - Vižina

14:00

4 : 2 v náhrad. termínu

 

 

 

SO  18.5.

Lochovice - Březová

17:00

 1: 1

3.

 68 : 40

37

SO  25.5.

Březová – Hostomice B

14:00

0 : 7

3.

72 : 49

40

NE  2.6.

Neumětely B - Březová

14:00

3 : 1

 4.

 73 : 52

40

SO  8.6.

Březová – Všeradice

14:00

0 : 5

 5.

73 : 57

40

SO  15.6.

Rpety - Březová

17:00

4 : 4

6.

77 : 61

41

 Domácí utkání se hrají na hřišti ve Bzové

 

 

    III. třída skupina B – Beroun                        Utkání SK Březová 08 – 2012/2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

začátek utkání

výsledek utkání

 

celkové skóre

body celkem

NE  26.08.

Felbabka - SK Březová 08

14:00

2:3

 

2:3

3

SO    1.09.

SK Březová 08 – Zdice B

14:00

3:1

3.

6:3

6

SO  08.09.

Drozdov - SK Březová 08

17:00

2:2

 

 8:5

 7

NE  16.09.

Osek B - SK Březová 08

16:30

2:2 

5. 

 10:7

 8

SO  22.09.

  SK Březová 08 - Běštín

13:30

6:1 

 

 16:8 

11 

SO  29.09.

Cerhovice B - SK Březová 08

16:30

3:1 

 6.

 17:11

 11

SO  06.10

SK Březová 08 - Libomyšl

13:00

10:1 

 3.

 27:12

14 

SO  13.10.

Vižina – SK Březová 08

13:00

0:8

 2.

  35:12  

 17

SO  20.10.

SK Březová 08 - Lochovice

12:30

3:3 

 2. 

 38:15

 18

.

   

 

 

 

 

SO  03.11.

SK Březová 08  - Neumětely

11:00

1:1 

 3.

39:16 

19 

SO  10.11.

Všeradice - SK Březová 08

14:00

4:0 

 5. 

39:20 

19 

SO  17.11.

SK Březová 08 - Rpety

10:30

6:5 

 4.

45:25 

 22

 

SO  24.11.

Hostomice B - SK Březová 08

13:30

6:5 

 4.

45:25 

 22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. třída skupina B – Beroun                                                                      Utkání SK Březová 08 – 2010/2011

 

 

 

 

začátek utkání

výsledek utkání

 

celkové skóre

body celkem

SO  26.3.

Zaječov - SK Březová 08

15:00

0:1

 

42:22

26

SO  02.04.

SK Březová 08 - Podluhy

14:00

1:3

 

43:25

26

SO  09.04.

Rpety - SK Březová 08

16:30

3:2

 

45:28

 26

SO 16.04.

SK Březová 08 - Broumy

14:00

 0:1

 

45:29

 26

NE 24.04.

Komárov B - SK Březová 08

17:00

2:2

 

47:31

 27

SO  30.04.

SK Březová 08 - Hostomice B

14:00

2:1

 

49:32

 30

NE 08.05

H. Neumětely B - SK Březová 08

14:00

1:1

 

50:33

31

SO  14.05.

SK Březová 08 - Stašov

14:00

 0:0

 

50:33

 32

SO  21.05.

Felbabka - SK Březová 08

14:00

2:2

 

52:35

 33

SO  28.05

D. Újezd B - SK Březová 08

17:00

0:4

 

56:35

 36

SO 04.06

SK Březová 08 - Žebrák B

14:00

4:2

 

 60:37

 39

NE 12.06

Běštín - SK Březová 08

14:00

2:2

 

 62:39

 40

SO 18.06.

SK Březová 08 - Osek B

14:00

 2:1

 

  64:40

  43

 

 

3. třída skupina B – Beroun                           Utkání SK Březová 08 – podzim 2010

 

 

 

 

začátek utkání

výsledek utkání

 

celkové skóre

body celkem

SO  21.08.

SK Březová 08 - Zaječov

14:00

3:3

 

 3 : 3

1

SO  28.08.

Podluhy - SK Březová 08

17:00

1:1

 

 4 : 4

2

SO  04.09.

SK Březová 08 - Rpety

14:00

6:3

 

 10:7

5

NE  12.09.

Broumy - SK Březová 08

17:00

2:2

 

12:9

6

SO  18.09.

SK Březová 08 - Komárov B

14:00

       3:0    K

 

 15:9

9

SO  25.09.

Hostomice B - SK Březová 08

13:30

2:2

 

 17:11

10

SO  02.10.

SK Březová 08 - H. Neumětely B

14:00

4:2

 

21:13

13

SO  09.10.

Stašov - SK Březová 08

16:00

2:1

 

22:15

13

SO  16.10.

SK Březová 08 - Felbabka

14:00

2:3

 

 24:18

13

SO  23.10.

SK Březová 08 - D. Újezd B

14:00

4:2

 

 28:20

16

NE  31.10.

Žebrák B - SK Březová 08

14:30

2:2

 

 30:22

17

SO  06.11.

SK Březová 08 - Běštín

14:00

7:0

 

37:22

20

NE  14.11.

Osek B - SK Březová 08

14:00

0:4

 

41:22

 23

 

Domácí utkání se hrají na hřišti ve Bzové                                                    

 

 

A2B - III. třída skupina B

Utkání SK Březová 08 – jaro 2010

 

 

 

 

začátek utkání

výsledek utkání

 

celkové skóre

(včetně

podzimních zápasů)

body celkem

(včetně

podzimních zápasů)

SO  27.3.

SK Březová 08 - Běštín

14:00

1:2

 

34:14

29

SO  3.4.

SK Březová 08  – Vižina

14:00

 4:1

 

38:15

32

NE  11.4.

FK Komárov B – SK Březová 08

16:30

 1:3

 

41:16

35

SO  17.4.

SK Březová 08 – Drozdov

14:00

 1:3

 

42:19

35

SO  24.4.

SK Rpety  - SK Březová 08

17:00

0:2

 

 44:19

 38

SO  1.5.

SK Březová 08 – Chodouň

14:00

3:2

 

47:21

 41

NE  9.5.

Sp.TOS Žebrák B - SK Březová 08

17:00

0:1

 

48:21

44

SO  15.5.

SK Březová 08 – Sj. Osek B

14:00

2:1

 

 50:22

47

SO  22.5.

Hostomice B – SK Březová 08

17:00

0:3

 

 53:22

50

NE  30.5.

SK Březová 08 – SK D. Újezd B

10:15

1:3

 

 54:25

50

SO 5.6.

Zaječov - SK Březová 08

17:00

0:0

 

 54:25

51

SO 12.6.

SK Březová 08 – Sp. Podluhy

14:00

3:3

 

 57:28

52

NE 20.6.

SK Tlustice B - SK Březová 08

17:00

2:1

 

  58:30

52

 

 

Domácí utkání se hrají na hřišti ve Bzové                                                   3. místo ve skupině

 

 

 

 Gratulujeme našim fotbalistům k celkovému vítězství a postupu

a zároveň děkujeme za vynikající reprezentaci obce.

                                                            Zastupitelstvo obce

 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. SK Březová 08 22 16 3 3 108: 19 51 ( 18)
 
2. FK Komárov B 22 14 7 1 85: 23 49 ( 16)
 
3. SK Tlustice B 22 12 5 5 78: 34 41 ( 8)
 
4. U. Cerhovice B 22 11 6 5 61: 38 39 ( 6)
 
5. Felbabka 22 12 2 8 62: 34 38 ( 5)
 
6. Sn. Lochovice 22 11 4 7 57: 40 37 ( 4)
 
7. Chaloupky 22 8 5 9 41: 51 29 ( -4)
 
8. Zaječov B 22 6 7 9 35: 48 25 ( -8)
 
9. SK Rpety B 22 6 4 12 41: 84 22 (-11)
 
10. Lit. Libomyšl 22 5 4 13 36: 50 19 (-14)
 
11. Praskolesy B 22 4 5 13 35: 82 17 (-16)
 
12. Broumy B 22 0 2 20 15:151 2 (-31)

 

 

Mistrovská utkání SK Březová 08 – podzim 2008

 

 
 
začátek utkání
výsledek utkání
 
celkové skóre
body celkem
SO 23.8.
Březová - Libomyšl
14:00
4:0
 
4:0
3
SO 30.8.
Březová – Zaječov B
14:00
8:0
 
12:0
6
SO 6.9.
Lochovice – Březová
17:00
0:5
 
17:0
9
SO 13.9.
Březová – Broumy B
14:00
11:0
 
28:0
12
NE 21.9.
Rpety B - Březová
14:00
1:6
 
34:1
15
SO 27.9.
Březová – Cerhovice
14:00
4:1
 
38:2
18
NE 5.10.
Tlustice B - Březová
16:00
1:1
 
39:3
19
SO 11.10.
Březová – Komárov B
14:00
7:1
 
46:4
22
NE  19.10.
Chaloupky – Březová
10:15
0:6
 
52:4
25
SO  25.10.
Březová – Praskolesy B
14:00
10:0
 
 62:4
 28
NE  2.11.
Felbabka - Březová
14:30
   1:2
 
 64:5
 31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrovská utkání SK Březová 08 –  jaro 2009

 

 

 

začátek utkání

výsledek utkání

 

celkové skóre

body celkem

SO  28.3.

Libomyšl - Březová

12:00

0:3

 

3:0

34

NE  5.4.

Zaječov B - Březová

16:30

0:0

 

3:0

35

SO  11.4.

Březová - Lochovice

14:00

2:0

 

5:0

38

NE  19.4.

Broumy B - Březová

17:00

1:9

 

14:1

41

SO  25.4. 

Březová - Rpety B

14:00

9:0

 

23:1

44

NE  3.5.

Cerhovice B - Březová

17:00

3:2

 

25:4

44

SO  9.5.

Březová - Tlustice B

14:00

1:3

 

26:7

44

NE  17.5.

Komárov B - Březová

17:00

4:2

 

28:11

44

SO  23.5.

Březová - Chaloupky

14:00

2:2

 

30:13

45

NE  31.5

Praskolesy B - Březová

17:00

 0:9 

 

 39:13 

48 

SO  6.6.

Březová - Felbabka

14:00

 5:1 

 

44:14

51

 

Domácí utkání se hrají na hřišti ve Bzové